F
E-shop5,2 Modelovací pasta 50ml

5,2 Modelovací pasta 50ml

5,2 Modelovací pasta 50ml

Modelovací pasta s geraniem sladkým fenyklem, pasta pro tvarování krátkých a středně dlouhých vlasů. Je ideální pro neposlušné vlasy, fixuje tvar účesu, dodává vlasům objem a lesk. Ideální pro extravagantní účesy.

Vosk s rostlinnými výtažky formuje, vyživuje a tvaruje všechny typy krátkých a středně dlouhých vlasů, ať už rovných, nebo vlnitých. Je ideální pro neposlušné vlasy, fixuje tvar účesu, dodává vlasům objem a lesk. Ideální pro extravagantní účesy.

Balení:1.7 fl.oz. / 50 ml
Označení:5.20
Kategorie:Péče o vlasy
Použití:Dlouhé a vlnité vlasy: naneste rukou dostatečné množství výrobku na mokré vlasy, a to od kořínků po celé délce, a nechte uschnout nebo vysušte fénem. Mokré nebo suché krátké vlasy: naneste a vytvarujte účes dle svých představ

Cena: 322,00 Kč / 1.7 fl.oz. / 50 ml

Počet:


FacebookSdílet na Facebooku

TwitterSdílet na Twitteru

Popis Fotogalerie Dotaz k výrobku Naleznete v kategoriích
Modelovací pasta pro tvarování krátkých a středně dlouhých vlasů Vosk s rostlinnými výtažky formuje, vyživuje a tvaruje všechny typy krátkých a středně dlouhých vlasů, ať už rovných, nebo vlnitých. Je ideální pro neposlušné vlasy, fixuje tvar účesu, dodává vlasům objem a lesk. Ideální pro extravagantní účesy.