F
E-shop5,8 Pěnové tužidlo

5,8 Pěnové tužidlo

5,8 Pěnové tužidlo

Tvarující pěna s aragonovým olejem ze sladkých mandlí, dodává objem a hydratuje

Profesionální tvarující pěna se silnou fixací, ideální pro jemné tvarování účesu bez zatěžování vlasů. Zvýrazňuje texturu hladkých vlasů a hodí se také pro vlasy kudrnaté. Arganový olej a olej ze sladkých mandlí vytvářejí ochranný film, který vlasy zjemňuje, hydratuje a dodává jim hedvábný lesk. Chrání vlasy před vlhkostí a přehříváním, vlasy se snadněji rozčesávají i kartáčují. Působí jako kondicionér a dodává vlasům zářivý lesk.

Balení:8.4 fl.oz. / 250 ml
Označení:5.80
Kategorie:Péče o vlasy
Použití:Před použitím protřepejte. Nastříkejte si přiměřenou dávku pěny do dlaní a rovnoměrně naneste na vlasy, vysušené ručníkem. Neoplachujte. Vytvarujte si účes. Pro větší fixaci použijte větší množství přípravku.
Upozornění
Hořlavý sprej. Chraňte před přílišným teplem, jiskrami, otevřeným ohněm, horkými povrchy. Při použití nekuřte a nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Nádobka je pod tlakem a při zahřátí může explodovat; po spotřebování nepropichujte a nezapalujte. Chraňte před přímým sluncem. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte jinak, než jak je uvedeno v návodu.

Cena: 378,00 Kč / 8.4 fl.oz. / 250 ml

Počet:


FacebookSdílet na Facebooku

TwitterSdílet na Twitteru

Popis Fotogalerie Dotaz k výrobku Naleznete v kategoriích
Dodává objem a hydratuje Profesionální tvarující pěna se silnou fixací, ideální pro jemné tvarování účesu bez zatěžování vlasů. Zvýrazňuje texturu hladkých vlasů a hodí se také pro vlasy kudrnaté. Arganový olej a olej ze sladkých mandlí vytvářejí ochranný film, který vlasy zjemňuje, hydratuje a dodává jim hedvábný lesk. Chrání vlasy před vlhkostí a přehříváním, vlasy se snadněji rozčesávají i kartáčují. Působí jako kondicionér a dodává vlasům zářivý lesk.